firmy do pracy w Pile

Jeśli rozglądasz się za zmianą dotychczasowego miejsca pracy lub szukasz jej po raz pierwszy, na pewno chciałbyś wiedzieć, w których przedsiębiorstwach w Pile pracuje się najlepiej. Poniższe zestawienie ma to ułatwić, dzięki czemu następna praca może okazać się tą wymarzoną. Sprawdź najlepsze firmy do pracy w Pile w 2023 roku. Zapraszamy do lektury!

Pilski lider według rankingu Forbesa – Euro Finannce Transporty Sp. z o.o.

Ranking Forbesa bierze pod uwagę pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników, którzy mogą głosować na swoją firmę. W ten sposób wyłoniono 300 przedsiębiorstw z najlepszymi opiniami. Wśród nich na 225 miejscu znalazła się także spółka Euro Finannce, mająca swoją siedzibę w Pile! Co o niej wiemy?

W swoje szeregi chętnie zatrudnia osoby posiadające zamiłowanie do transportu. To, co oferuje w zamian to stabilne zatrudnienie, atrakcyjne stawki oraz zgrany zespół posiadający wspólne zainteresowania. Ponadto firma stawia na rozwój swoich pracowników, organizując szkolenia i podnosząc ich kwalifikacje. Z pewnością właśnie te czynniki wpłynęły na tak pozytywny odbiór przedsiębiorstwa przez osoby tam już zatrudnione. 

Przeczytaj też: Co warto wiedzieć o zawodzie policjanta kryminalnego?

Duże przedsiębiorstwa w Pile stwarzające przyjazne środowisko pracy

Analizując inne najlepsze firmy do pracy w Pile w 2023 roku znajdujące się na liście Forbesa, możemy wyróżnić następujące z nich:

  • PEPCO, czyli jedna z najpopularniejszych w Europie Centralnej i Wschodniej sieć sklepów dyskontowych. Na terenie Polski zatrudnionych w firmie jest już ponad 23 tysiące pracowników. Przedsiębiorstwo zapewnia dostęp do bogatego wachlarza szkoleń i stawia na wewnętrzną współpracę w duchu szacunku oraz życzliwości;
  • Bank ING w Pionie CIO zatrudnia przeszło 1200 specjalistów i ekspertów IT. Pracują oni w małych, multidyscyplinarnych zespołach, a każdych z nich posiada dużą autonomię i możliwość własnej organizacji pracy. Pracownicy cenią sobie możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, elastyczne godziny pracy i wsparcie dla rodzin;
  • Decathlon chwali się tym, że jego pracownicy mogą łączyć pasję do sportu z pracą i sami decydować o swojej ścieżce kariery. Pracę zaczyna się tu zwykle na stanowisku Doradcy Sportowego, Lidera Zespołu lub Managera, ale swój rozwój można poprowadzić np. w stronę e-commerce, produkcji, marketingu czy finansów. W firmie organizowane są spotkania integracyjne, a ich uczestników zachęca się do wspólnego uprawiania sportu;
  • Deichmann. Mało kto wie, że jest to największy detaliczny sprzedawca obuwia w Europie. W Polsce zatrudnia ponad 2000 osób, które za swoje zaangażowanie otrzymują nagrody zespołowe i trzynastą pensję. Ponadto dla pracowników przewidziano nagrody jubileuszowe (z okazji 10- i 20-lecia pracy), bony na święta i wsparcie w kryzysie, a także szereg szkoleń;
  • Jysk to dynamiczna i ambitna sieć handlowa, w której doceniane jest zaangażowanie, ciężka praca i talent. W zamian pracownicy mogą cieszyć się przyjazną atmosferą, wsparciem w rozwijaniu swojej kariery zawodowej i świetnymi nagrodami;
  • Bank Millennium to już druga tego typu placówka w naszym zestawieniu. Firma zatrudniła do tej pory niemal 7000 pracowników w różnych działach (między innymi w obsłudze klienta, sprzedaży telefonicznej, Regionalnych Centrach Korporacyjnych czy dziale IT). W każdym z nich oferowana jest umowa o pracę, stałe wynagrodzenie i premie miesięczne, kwartalne lub zależne od wyników;
  • Lidl prowadzi bardzo otwartą politykę wobec zatrudnionych. Na przykład na ich stronie podano wysokość wynagrodzeń, które na start wahają się między 4200 a 5150 złotych brutto, po roku mogą sięgnąć 5350 zł brutto, a po dwóch nawet 5600 zł brutto (jeśli chodzi o pracowników sklepu). Możemy tu liczyć także na liczne benefity, takie jak Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie;
  • Grupa Amrest w Pile znana jest głównie pod postacią restauracji KFC. Dlaczego warto się tutaj zatrudnić? Pracownicy doceniają umowę o pracę i elastyczny grafik umożliwiający łączenie różnych obowiązków. Poza tym większość awansów na stanowiska kierownicze odbywa się wewnętrznie. To dobra opcja dla studentów i osób po pięćdziesiątym roku życia;

Neonet na polskim rynku zatrudnia około 2700 pracowników w 260 salonach detalicznych. Zatrudnieni mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, dzięki którym wielu z nich awansuje na wyższe stanowiska. Wynagrodzenie uzupełniane jest przez premię, a członkowie zespołu doceniają też bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *