Projekt Zdalna Szkoła

Konkurs UE PDF Drukuj Email
piątek, 08 maja 2020 08:50

DRODZY UCZNIOWIE!

W ramach zabawy edukacyjnej z okazji Dnia Unii Europejskiej, który przypada 9 maja Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najciekawsze hasło promujące wybrany kraj UE. Wykonajcie projekt graficzny hasła i zróbcie jego zdjęcie.

Czekamy na Wasze prace do 18 maja. Unia Europejska czeka na waszą kreatywność - do zgarnięcia ciekawe nagrody.

Prace należy wysłać do 18 maja na adres mailowy  lub przez e-dziennik do p. Małgorzaty Zyber  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub p. Mateusza Błażejewskiego  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Edukacja ekologiczna