forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Międzynarodowy Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 kwietnia 2020 11:01


Po raz pierwszy odbył się w 1970 roku wówczas 20 milionów Amerykanów wyszło na ulice, protestując przeciwko degradacji środowiska. To wyjątkowe święto do dziś ma uświadamiać ludzi na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Co roku w szkołach podczas obchodów Dnia Ziemi uczniowie brali udział w konkursach ekologicznych, występowali podczas apeli, wychodzili na zewnątrz i razem z nauczycielami oczyszczali wybrany teren z odpadków i śmieci. Zazwyczaj były to lasy, łąki lub inne tereny zielone. W wielu miastach w Polsce z okazji Dnia Ziemi organizowano wspólne sadzenie drzew i festyny.

Dzień Ziemi 2020 - to niestety czas koronawirusa

W tym roku takie wydarzenia ze względu na pandemię nie mogą się odbyć. Ale paradoksalnie właśnie teraz Ziemia dostaje od nas wiele cenniejszych prezentów. Wspieranie środowiska oraz uczenie się o nim jest możliwe również bez wychodzenia z domu. To, że ze względu na koronawirusa ograniczamy naszą działalność i ruchliwość, daje Ziemi zdrowy oddech. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 327 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.