forex trading logo

Zdalne nauczanie

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Mole książkowe polecają PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 marca 2020 08:35#Moleksiążkowepolecają

Kochani! Chciałabym Wam serdecznie polecić książkę Marcina Przewoźniczaka pt. „Trzy przystanki do teatru”. Choć książka ma przeszło 250 stron, to wcale nie czyta się jej ciężko! Bohaterowie przeżywają masę różnych przygód, a do tego muszą rozwiązywać dużo zagadek i złamać wiele szyfrów. Dla wszystkich, którzy uwielbiają łamać sobie głowę, to będzie książka idealna. Ale zagadki to nie wszystko! Jest też smok i cofanie się w czasie. Zdarzały się chwile, gdy czułam, jak dreszcz przechodził mi po plecach, ale któż z nas nie lubi trochę adrenaliny. Najważniejsze jest to, że historia daje nadzieję na spełnienie marzeń.
Dlatego – czytajcie!!!
Blogerka Julia K

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/304358/trzy-przystanki-do-teatru


Hejka! Pewnie większość z was widziała już film "Five Feet Apart", ale ja i tak chciałabym zachęcić do przeczytania książki R. Lippincott, M. Daughtry oraz T. Iaconisa pod tytułem "Trzy kroki od siebie"(swoją drogą – tytuł niezwykle aktualny – przyznajcie.

Bohaterowie to Stella i Will, nastolatkowie chorujący na mukowiscydozę. Na początku nie potrafili się zrozumieć, lecz po pewnym czasie poczuli coś więcej. Ich droga do szczęścia jest bardzo trudna chociażby dlatego, że zawsze będą dzielić ich trzy kroki. Książka może nauczyć tego, że nie można oceniać ludzi po pierwszym wrażeniu, trzeba poznać ich historię. Bardzo wzruszająca, nieoczywista opowieść o trudnej miłości. Sama jeszcze nie dokończyłam czytać i jestem bardzo ciekawa, co wydarzy się dalej. Czy Will nie zarazi Stelli B. cepacia? Czy dziewczyna straci poczucie winy po śmierci bliskiej osoby?                                               Przekonajcie się sami! Do następnego wpisu!


Blogerka Marysia
Poprawiony: wtorek, 31 marca 2020 09:50
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.