"Turniej Wiedzy o Polsce po Angielsku" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 marca 2020 07:40

W dniu 9 marca 2020r. w naszej szkole odbył "Turniej Wiedzy o Polsce po Angielsku" dla klas VII. Z każdej klasy VII została wytypowana trójka uczniów, którzy reprezentowali swoją klasę: VII a, VII b i VII c. Konkurs miał na celu wyłonić najlepszy skład, który potrafił udzielić jak najwięcej poprawnych  odpowiedzi o Polsce, ale w języku angielskim. Uczniowie godnie reprezentowali swoje klasy. Największą wiedzą i znajomością okazał się skład uczniów z klasy VIIc, drugie miejsce otrzymali uczniowie z klasy VIIa, a trzecie miejsce zostało przyznane klasie VIIb.

Gratuluję wszystkim uczniom wiedzy i znajomości o Polsce - mam nadzieję że się dobrze bawiliście!

organizator konkursu

p. Marzena Zawadzka