forex trading logo

Zdalne nauczanie

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

„Piła w bajce ukazana” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 marca 2020 16:33

Głównym założeniem projektu jest rozwój tożsamości regionalnej. Poznanie przez uczniów historii „małej ojczyzny” w zbeletryzowanej formie przyniesie wymierne korzyści w zakresie poszerzania wiedzy o regionie. Wszystkie działania w ramach realizowanego projektu wzbogacają wiedzę uczniów o otaczającej ich rzeczywistości poprzez wskazanie różnych dróg do jej poznania. W XXI w. umiejętnością, która jest niezwykle pożądana u uczniów jest przede wszystkim kreatywność. Innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań zasługuje dziś na największą uwagę i to ono jest szansą na rozwój osobisty każdego człowieka.

Przedsięwzięcie będzie realizowane do czerwca 2020 i zakończy się grą miejską.

Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie, w którym uczestniczyło 10 uczniów z klas piątych i jedna osoba z klasy szóstej. Uczniowie na platformie Genial.ly rozwiązywali interaktywne zadania związane z treścią bajek.

Projekt powstał w oparciu o książkę Edyty Kin „Bajki o Pile”, z której wykorzystano trzy opowieści.

 

Autorami i koordynatorami projektu są Barbara Moskal i Małgorzata Olejnik.

Szkolny opiekun projektu: Mateusz Błażejewski
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 198 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.