Bo u nas KSIĄŻKI czytają wszyscy! PDF Drukuj Email
piątek, 28 lutego 2020 17:14

Bo u nas KSIĄŻKI czytają wszyscy!

Nie wierzycie? No to popatrzcie!

W czwartek 27 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów  klas 4, na którym rozmawiano właśnie o ….. książkach. Pomyślcie …… . Nie dyskutowano o uczniowskich ocenach czy uwagach ani o planowanych remontach. Tym razem rodzice przyszli do „Czwórki” ze swoimi dziećmi, aby usłyszeć dlaczego warto czytać książki i dowiedzieć się, że w naszej bibliotece JEST CO CZYTAĆ!

Poza tym i rodzice, i dzieci usłyszeli, co o lekturach i innych książkach myślą nasi uczniowie, ponieważ przedstawiono wyniki badania czytelnictwa w naszej szkole. Wszyscy dowiedzieli się też o Międzynarodowym Badaniu Umiejętności Czytania, w którym wezmą udział czwartoklasiści.

Było też rozrywkowo, gdy wystylizowani uczniowie z 4b zaśpiewali „Kaczkę Dziwaczkę” w wersji rock.

Na koniec – wspólne czytanie „Mikołajka”. Czytała pani dyrektor i mama Nataszy. A wszyscy obiecali, że będą czytać co najmniej 15 minut dziennie. Codziennie!

Trzymamy Was za słowo.