forex trading logo

Zdalne nauczanie

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Domki dla murarek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 lutego 2020 20:40

20.02.20 klasa 7 c wraz z wychowawcą w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile uruchomiła linię produkcyjną domków dla murarek. Od rana młodzież ze szkół uczestniczyła w warsztatach przygotowanych przez Instytut wspólnie z Fundacja Pszczoła. Wszystko odbyło się w związku ze spotkaniem i wykładami o projektowaniu ogrodów Agnieszki Hubeny-Żukowskiej; Pokochać brąz - wystawa prac Agnieszki Hubeny-Żukowskiej. Murarka ogrodowa jest niezwykle pożytecznym owadem. Od innych pszczół wyróżnia się większą łagodnością oraz dużą intensywnością zapylania roślin. Dlatego warto zapewnić jej dobre warunki do bytowania w ogrodzie. Aby stworzyć domek dla tej pszczoły wystarczy odpowiednio przycięta trzcina i kawałek sznurka. Wiosna tuż tuż, lada moment murarki rozpoczną zapylanie roślin. Część z wykonanych domków trafi do pasieki przy pilskim UAM, cześć uczniowie zabiorali do szkół i ogródków.

Julia Szymańska


 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.