forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Przesłanie powstańców... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 lutego 2020 20:23


Wychodząc naprzeciw apelowi Dyrektora Muzeum Warszawskiego Jana Ołdakowskiego szkoła nasza zaangażowała się w promowanie przesłania Powstańców do młodych, zgłaszając chęć otrzymania drukowanej wersji apelu Powstańców Warszawskich.

Ten ważny dokument powstał z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego i został ogłoszony podczas uroczystości w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 2019 roku.

Wartości, o które walczyli Powstańcy Warszawscy i za które gotowi byli oddać życie – Wolność, Miłość do Ojczyzny, Wierność, Męstwo, Honor, Prawość, Przyjaźń, Tolerancja. Pomoc słabszym, Sumienność – są aktualne także dzisiaj.

Przesłanie Powstańców Warszawskich do Młodych Polaków otrzymaliśmy w lutym 2020 roku. Jego treść zostanie przekazana uczniom na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie. Po oprawieniu w antyramę dokument zostanie umieszczony w widocznym miejscu w szkole.


Poprawiony: poniedziałek, 17 lutego 2020 20:38
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 270 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.