„Dzieci Listy Piszą” PDF Drukuj Email
wtorek, 07 stycznia 2020 17:52

Czy sztuka pisania listów zanikła? Nie w klasach piątych! Tradycja pisania LISTÓW nie umarła! Ma się naprawdę dobrze!

Po raz drugi  35 uczniów  z klas piątych uczestniczy w międzynarodowym  projekcie edukacyjnym „Dzieci Listy Piszą”  - edycja zimowa. Zadaniem projektowym była wymiana listów z uczniami z innych szkół. Dzieci pisały listy zgodnie tematyką okolicznościową, która przypada na ten szczególny czas. Z ogromnym zapałem i przyjemnością uczniowie opisywali bożonarodzeniowe tradycje, jakie obchodzone są w ich rodzinach. Listy zostały pięknie ozdobione i wysłane. Z niecierpliwością czekamy na listy od przyjaciół z Ukrainy.