forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Wielki kiermasz świąteczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 grudnia 2019 16:37
29 listopada br. w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny, który cieszył się niezwykłą popularnością. Stoły uginały się od ciast, przygotowanych przez prawie wszystkie klasy. Było w czym wybierać :od serników, które cieszyły się największą popularnością wśród nauczycieli i rodziców, poprzez pierniki, murzynki, szarlotki do różnorodnych, kolorowych babeczek, które z kolei były rajem dla uczniów. Nie zabrakło również świątecznych zestawów, przygotowywanych przez szkolny wolontariat już od połowy listopada. W zestawach znajdowały się pięknie ozdobione pierniki w kształcie choinek, aniołków i bombek, opłatki a także miód, w specjalnych ozdobnych buteleczkach. Obok można się było zaopatrzyć w różnorodne ozdoby choinkowe i świąteczne. Były bombki, szpice, łańcuchy i zabawki, które cieszyły się największym powodzeniem wśród najmłodszej braci szkolnej. Dalej było stoisko z kartkami świątecznymi, własnoręcznie przygotowanymi przez uczniów klas I a i II a pod bacznym okiem Pani Haliny Leńskiej i Pani Iwony Stasik. Z kolei samorząd uczniowski przekazał na kiermasz ciekawe, świąteczne zakładki do książek, oczywiście z wizerunkiem naszej szkoły.

A jeżeli już ktoś się zmęczył odwiedzając poszczególne stoiska, mógł zrelaksować i odprężyć się w salonie masażu, obsługiwanym przez uczniów klasy IV b z wychowawczynią P. Pauliną Siwek, pod fachowym okiem szkolnej higienistki P. Elżbiety Ordak.

Działał też specjalny kącik z kawą dla dorosłych i herbatą dla uczniów. Cieszył się szczególnym zainteresowaniem wśród chłopców klas VII i VIII z uwagi na przesympatyczną obsługę ich koleżanek.

Nie zabrakło również zaprzyjaźnionych ze szkołą osób, które od wielu lat wspierają większość szkolnych akcji oraz dzielnie pomagających rodziców wolontariuszy.

Podczas kiermaszu zbieraliśmy pieniądze na renowację szkolnego sztandaru, którego czas nie oszczędził oraz na paczkę świąteczną dla seniora.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Jesteśmy przekonani, że razem zawsze zdobedziemy środki na szczytne cele.

Opiekunki szkolnego wolontariatu:

Barbara Szczecina

Maria Ziembikiewicz


Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2019 08:08
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Nasi Liderzy

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 185 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.