forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

„Zapałka nie ogrzeje” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 listopada 2019 22:39

10.11.br. wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunkami zakończyli akcję „ Zapałka nie ogrzeje”, prowadzonej pod auspicjami Caritas Polska. Przez kolejne trzy niedziele w godzinach od 7.00- 11.00 zbieraliśmy do puszek pieniądze przy Parafii Św. Antoniego w Pile. Zebrana kwota zostanie przeznaczona dla osób bezdomnych, samotnych i ubogich, między innymi z okolic naszej szkoły. Ofiarodawcy za okazane wsparcie finansowe otrzymywali specjalnie na ten cel wyprodukowane symboliczne pudełka z zapałkami. W przerwach pomiędzy zbiórkami mogliśmy się ogrzać przy herbacie i posilić „małym co nieco”, a nawet zrelaksować się podczas emocjonujących gier planszowych. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 328 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.