Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

Przystanek praca... PDF Drukuj Email
czwartek, 14 listopada 2019 22:37

"Przystanek Praca" to projekt dla uczniów klas 8 i ich rodziców, który jest okazją do zapoznania się z możliwymi ścieżkami kariery na pilskim rynku pracy i szansą na przemyślany wybór zawodu.
Zapraszamy do udziału w wizytach studyjnych do firm poszukujących specjalistów z wykształceniem zawodowym lub  średnim technicznym, które można zdobyć w pilskich szkołach zawodowych i średnich.
Harmonogram wyjazdów oraz omawiane zawody zostały przedstawione na załączonej ulotce,a także w prezentacji znajdującej się na stronie szkoły.
Zapisy na wyjazdy studyjne oraz wszelkich informacji związanych z projektem udziela Pani Anna Burzyńska - Inwest - Park Sp. z o. o. w Pile, ul. Dąbrowskiego 8,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 67 353 31 47, termin zapisów: 12-26 listopad 2019r.

Edukacja ekologiczna