forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieEkologiczny świat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 października 2019 16:37

Miło nam donieść, że Karolina Piórkowska z klasy 8c została laureatką Miejskiego Konkursu Poetyckiego „Ekologiczny świat” zorganizowanego w ramach projektu „Bardzo Młoda Kultura Wielkopolska”. Nasza uczennica napisała wiersz - protest, w którym wzywa ludzkość do poszanowania Ziemi i jej bogactwa. Utwór będzie można znaleźć na ulotkach rozpropagowanych w komunikacji miejskiej. Wypatrujcie ich!! I posłuchajcie głosu Karoliny – nasza Ziemia JEST TEGO WARTA!!!! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.