forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Mecz nauczyciele kontra uczniowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 października 2019 14:53

Po raz pierwszy w naszej szkole w Dniu Edukacji Narodowej odbył się mecz piłki siatkowej. Po dwóch stronach siatki stanęły drużyny złożone z nauczycieli i uczniów. Sportowe zmagania cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Sala gimnastyczna wypełniła się kibicami, którzy sprawiedliwie dopingowali zawodników. Rywalizacji towarzyszyła wesoła rywalizacja. Trzeba przyznać, że pojedynek naszych siatkarskich gwiazd był bardzo wyrównany, pełen wspaniałych zagrań. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem uczniowskiej drużyny, natomiast drugi – drużyny nauczycieli. O wygranej zdecydował tie-breck. Przyniósł on wygraną nauczycielskiemu zespołowi. To nauczyciele po raz pierwszy w historii szkoły podnieśli w górę przechodni puchar wręczony przez panią dyrektor. Będą jego właścicielami rok. Za rok rewanż!!!  Dziękujemy zawodnikom, gratulujemy zwycięzcom. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 273 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.