Mecz nauczyciele kontra uczniowie PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 14:53

Po raz pierwszy w naszej szkole w Dniu Edukacji Narodowej odbył się mecz piłki siatkowej. Po dwóch stronach siatki stanęły drużyny złożone z nauczycieli i uczniów. Sportowe zmagania cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Sala gimnastyczna wypełniła się kibicami, którzy sprawiedliwie dopingowali zawodników. Rywalizacji towarzyszyła wesoła rywalizacja. Trzeba przyznać, że pojedynek naszych siatkarskich gwiazd był bardzo wyrównany, pełen wspaniałych zagrań. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem uczniowskiej drużyny, natomiast drugi – drużyny nauczycieli. O wygranej zdecydował tie-breck. Przyniósł on wygraną nauczycielskiemu zespołowi. To nauczyciele po raz pierwszy w historii szkoły podnieśli w górę przechodni puchar wręczony przez panią dyrektor. Będą jego właścicielami rok. Za rok rewanż!!!  Dziękujemy zawodnikom, gratulujemy zwycięzcom.