forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Pilskie Subregionalne Targi Pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 października 2019 14:50

Dnia 11 października 2019 r. klasa 7c wraz z wychowawcą Julią Szymańską wzięła udział w XII Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery organizowanych w Inwestparku. Podczas dnia edukacyjnego uczniowie uczestniczyli w warsztacie p.Anny Oleszczyk z Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej w Pile pt.„Planowanie swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej", mieli również możliwość poznania oferty szkół ponadpodstawowych, a także wykonania testów kompetencji w otwartej strefie doradców zawodowych. Szczególną atrakcją było planetarium mobilne w którym z bliska można było obejrzeć i podziwiać galaktykę. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 228 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.