Pilskie Subregionalne Targi Pracy PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 14:50

Dnia 11 października 2019 r. klasa 7c wraz z wychowawcą Julią Szymańską wzięła udział w XII Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery organizowanych w Inwestparku. Podczas dnia edukacyjnego uczniowie uczestniczyli w warsztacie p.Anny Oleszczyk z Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej w Pile pt.„Planowanie swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej", mieli również możliwość poznania oferty szkół ponadpodstawowych, a także wykonania testów kompetencji w otwartej strefie doradców zawodowych. Szczególną atrakcją było planetarium mobilne w którym z bliska można było obejrzeć i podziwiać galaktykę.