forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Pasowanie klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 października 2019 14:50

W środę, 9 października 2019r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Uczniów dzieci z klas pierwszych. Dzieci z klasy 3a i 3b przygotowały występ, który na chwilę przeniósł pierwszaki w świat Wróżek i ulubionych postaci z bajek. Starsze koleżanki i koledzy serdecznie przywitali młodszych kolegów i zaoferowali swoją pomoc, uśmiech i miłe słowo. Wszystko po to, aby było im w szkole miło i bezpiecznie.

Dzieci z klas pierwszych rozwiązywały kolejne zadania i otrzymywały dary od Wróżek. Uczniowie wykazywali się ogromną wiedzą. Udowodnili, że potrafią liczyć, odróżniać prawdę od kłamstwa, zauważać dobre zachowanie i zaśpiewać pięknie piosenkę. Wszyscy spisali się na medal.

Dzieci po zaliczonych zadaniach w obecności swoich rodziców i wychowawczyń, złożyły na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Następnie dyrektor szkoły, Pani Mariola Skrzyńska, pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Pile.

Po uroczystości wszystkie pierwszaki wraz z rodzicami udały się do klas na słodki poczęstunek.Poprawiony: wtorek, 15 października 2019 21:58
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 256 gości 


Imprezy klasy I-III

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.