forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Narodowe czytanie w „Czwórce” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 września 2019 17:03

„Jest to wybór tekstów, których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. Ich zwięzła forma idzie w parze z mistrzostwem stylu i plastycznością, która pozostawia w umysłach czytelników niezapomniane wrażenia”.
Tak o tegorocznych nowelach wybranych do akcji „Narodowe czytanie”  napisał  Prezydent Andrzej Duda. Prezydencka para rozpoczęła odsłonę tej pięknej akcji  9 września. My 11 września także przyłączyliśmy się do narodowego czytania. W szkolnej bibliotece przy dźwiękach muzyki uczniowie klas siódmych, ósmych i szóstej „d” słuchali podczas przerw fragmentów „Latarnika”, „Dymu” i „Katarynki”, czytanych przez panie: Joannę Głębocką, Hannę Rakowską, Iwonę Lewoczko-Nowak, Danielę Gapińską i Małgorzatę Zyber.                        

Akcja, która popularyzuje  czytelnictwo, niezmiennie udowadnia, że piękno polskiej literatury ma moc. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 270 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.