forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Obchody 1 września PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 września 2019 17:10

Dokładnie 80 lat temu o 4:35, od zbombardowania Wielunia, rozpoczęły się działania wojenne. O 4:45 pancernik „Schleswig-Holstein” oddał strzały w kierunku Westerplatte. Rozpoczęła się jedna z najkrwawszych wojen w historii świata, która pochłonęła miliony istnień, pozostawiła gruzy i zgliszcza i na całe życie odcisnęła piętno na tych, którzy doświadczyli jej okrucieństwa. Jest ich już coraz mniej wśród nas, odchodzą, ale nigdy nie możemy dopuścić do tego, by razem z nimi odeszła pamięć o bohaterstwie żołnierzy i zwykłych ludzi, którzy bez wahania stanęli w obronie Ojczyzny.

Uroczystość ta w sposób szczególny przypominają nam o wydarzeniach sprzed 80 lat, ale pamięć o tym i o ludziach, którym zawdzięczamy tak wiele powinniśmy pielęgnować każdego dnia. Nie możemy zapomnieć też co do nich doprowadziło – zapomnieć o nienawiści, nietolerancji i nacjonalizmie – o tym, że „Ludzie ludziom zgotowali ten los”.

Nasz Szkoła również uczestniczyła w tej uroczystości wystawiając poczet honorowy.

za www.pila.pl


 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 280 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.