Finał Czwartków LA PDF Drukuj Email
niedziela, 16 czerwca 2019 07:55

23 maja 2019 r. na stadionie przy ul. Żeromskiego w Pile odbył się Grand Prix pilskich Czwartków Lekkoatletycznych. Do Grand Prix zaklasyfikowali się miedzy innymi Nasi uczniowie ,gdyż mieli na swoim koncie 5 startów.
Bardzo dobre starty w zawodach miały dwie uczennice Naszej szkoły, które zaklasyfikowały się na  XXV Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych , który odbędzie się 15-16 czerwca 2019 r. w Łodzi.
W biegu na 300 metrów z wynikiem 1 .57 Malwina Ćwiek zdobyła 1 miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2006 oraz w skoku w dal z wynikiem 4.26 m zdobyła 3 miejsce. Natomiast Anna Grzybowska zdobyła 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 37.0 m w kategorii dziewcząt rocznik 2006. Gratulujemy udanych startów i trzymamy kciuki za start w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.

Wydarzenia sportowe