forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projektyPomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieFinał Czwartków LA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 czerwca 2019 07:55

23 maja 2019 r. na stadionie przy ul. Żeromskiego w Pile odbył się Grand Prix pilskich Czwartków Lekkoatletycznych. Do Grand Prix zaklasyfikowali się miedzy innymi Nasi uczniowie ,gdyż mieli na swoim koncie 5 startów.
Bardzo dobre starty w zawodach miały dwie uczennice Naszej szkoły, które zaklasyfikowały się na  XXV Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych , który odbędzie się 15-16 czerwca 2019 r. w Łodzi.
W biegu na 300 metrów z wynikiem 1 .57 Malwina Ćwiek zdobyła 1 miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2006 oraz w skoku w dal z wynikiem 4.26 m zdobyła 3 miejsce. Natomiast Anna Grzybowska zdobyła 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 37.0 m w kategorii dziewcząt rocznik 2006. Gratulujemy udanych startów i trzymamy kciuki za start w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.