forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty


Pomoc Afryce

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieKopernik Cup 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 czerwca 2019 15:00

W turnieju piłki nożnej "Kopernik" wzięło udział 8 drużyn. I miejsce zajęła drużyna FC Atencjusze, II MC Morenka i III FC Pitbullki.  Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Kożuchowski, najlepszym zawodnikiem Jakub Faraś, najlepszym bramkarzem Cyprain Badziński oraz nagrodę fair Play otrzymał Patryk Bożys. Na plus trzeba zaliczyć występ klasy 3 A pod nazwą Real Skład, która dzielnie walczyła że starszymi kolegami. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 993 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.