Mistrzowie koszykówki PDF Drukuj Email
wtorek, 02 kwietnia 2019 11:54

Dnia 30.03.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Piły w Koszykówce Chłopców kl.V. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Va w składzie: Bąk Filip, Cupiał Adrian, Ilków Wojciech, Leniec Maksymilian, Rosiński Jakub, Wiśniewski Filip, Krasucki Michał i Kijek Kacper. Rozgrywki rozpoczęła rywalizacja w grupach, w której rywalizowaliśmy ze Szkołą Podstawową nr 1 i 7. Wygrywając wszystkie mecze zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do finału. Dzięki świetnej grze w meczach finałowych nasza drużyna w całym turnieju zajęła I miejsce. Najlepszym zawodnikiem został Maksymilian Leniec. Całej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Wydarzenia sportowe