forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Konkurs matematyczne rebusy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 10 lutego 2019 09:47

7 grudnia 2018 r. już po raz 9 odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs MATEMATYCZNE REBUSY dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych, organizowany przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej –p. Katarzynę Jarząbkiewicz. Uczestniczyły w nim 4 – osobowe drużyny reprezentujące 10 pilskich szkół. Uczniowie zmagali się z 6 zadaniami, wśród których najwięcej emocji dostarczyły: zapałczane działania, tangramy oraz kakuro. Zespoły świetnie współprcowały, walka o punkty była wyrównana. Pierwsze miejsce, a tym samy tytuł MISTRZA MATEMATYCZNYCH REBUSÓW otrzymała drużyna z naszej szkoły w składzie: Piotr Buda (3A), Dawid Drutel (3A), Alicja Barnatowicz (3B), Natasza Sierpińska(3B). Ogromne gratulacje należą się p. Annie Dziskowskiej – Kobus, która przygotowywała uczniów do konkursu. Drugie miejsce, czyli tytuł WICEMISTRZA otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3, zaś trzecie miejsce – WYRÓŻNIENIE zdobył zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Gratulacje dla zwycięzców! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 253 gości 


Imprezy klasy I-III

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.