Konkurs matematyczne rebusy PDF Drukuj Email
niedziela, 10 lutego 2019 09:47

7 grudnia 2018 r. już po raz 9 odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs MATEMATYCZNE REBUSY dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych, organizowany przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej –p. Katarzynę Jarząbkiewicz. Uczestniczyły w nim 4 – osobowe drużyny reprezentujące 10 pilskich szkół. Uczniowie zmagali się z 6 zadaniami, wśród których najwięcej emocji dostarczyły: zapałczane działania, tangramy oraz kakuro. Zespoły świetnie współprcowały, walka o punkty była wyrównana. Pierwsze miejsce, a tym samy tytuł MISTRZA MATEMATYCZNYCH REBUSÓW otrzymała drużyna z naszej szkoły w składzie: Piotr Buda (3A), Dawid Drutel (3A), Alicja Barnatowicz (3B), Natasza Sierpińska(3B). Ogromne gratulacje należą się p. Annie Dziskowskiej – Kobus, która przygotowywała uczniów do konkursu. Drugie miejsce, czyli tytuł WICEMISTRZA otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3, zaś trzecie miejsce – WYRÓŻNIENIE zdobył zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Gratulacje dla zwycięzców!

Imprezy klasy I-III