forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieWieczór poetycko - kolędowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 stycznia 2019 13:13

Dnia 20 grudnia 2018r. odbył się w naszej szkole WIECZÓR POETYCKO -KOLĘDOWY adresowany do uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Przedstawiciele każdej klasy z poziomu I – III zaprezentowali wybrane kolędy i wiersze związane z tradycją Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie odbyło się przy blasku choinek i lampionów, co potęgowało wyjątkowo uroczysty charakter wieczornicy. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy „Cicha noc”, uczniowie niektórych klas udali się do sal na klasową Wigilę przygotowaną przy współudziale rodziców.Poprawiony: czwartek, 24 stycznia 2019 13:24
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 


Imprezy klasy I-III

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.