forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieMiting halowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 05 stycznia 2019 10:02

Dnia 19.12.2018 roku odbył się IV  Halowy Miting  Lekkoatletyczny dla dzieci .Nasza szkoła zdobyła I miejsce i puchar dla szkoły.. Startowało 16 uczniów( 8 chłopców i 8 dziewczynek) w 2 konkurencjach : 30 m i skok wzwyż. Indywidualnie uczniowie zdobyli 8 medali.

Skład drużyny: Anna Grzybowska, Malwina Ćwiek, Bianka Pierzynska, Otylia Wierzchowska, Julia Roubo, Julia Habet, Marcelina Frackiewicz, Wiktoria Rowicka,Oskar Życzyński, Olivier Kuchta, Jakub Jiers, Tomek Mielec, Filip Bąk, Kuba Rosinski, Filip Wiśniewski, Maksymilian Leniec.

Życzymy dalszych sukcesów. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.