forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieDzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 15 grudnia 2018 10:16

Z okazji Dnia Pluszowego Misia szkołę odwiedziły misie, misiaczki i duże niedźwiadki. Zasiadły na specjalnej wystawie specjalnie dla nich przygotowanej. Każdy miś miał swoją metryczkę-opis. Poznaliśmy wiele interesujących misiowych  historii. Najciekawsze prezentacje zostały nagrodzone. Samorząd uczniowski przygotował dla wszystkich właścicieli misiaczków specjalne odznaki „Przyjaciel Pluszowego Misia” oraz żelki w kształcie … niedźwiadka. Pani Iwona Lewoczko-Nowak natomiast wręczała miłe niespodzianki – papierowe misie z sercem w łapkach. W szkole było w tym dniu ciepło i sympatycznie! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.