forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

Logowanie"A beautiful song of peace" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:06

5 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły tj. Julia Kowalewska z kl VIIIc, Adrianna Obarska z kl VIIIa oraz Michał Urbańczyk z kl VIIIc wzięli udział w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej  pt."A beautiful song of peace" pod patronatem Prezydenta Miasta Piły. Pięknie wyrecytowane wiersze wzbudziły podziw a wynikiem tego było zdobycie III miejsca przez Adriannę Obarską. Do sukcesu przyczyniła się p. Marzena Zawadzka, która z wielką starannością przygotowywała całą trójkę. Gratulujemy zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.