forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieBrawo Michał! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:02

W czwartek, 29 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Wśród 37 uczestników znalazł się również uczeń naszej szkoły Michał Urbańczyk. Michał poradził sobie wspaniale! Zdobył 48 z możliwych do uzyskania 50 punktów i zakwalifikował się do finału konkursu. Stopień wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego odbędzie się 16 lutego 2018 roku.
Gratulujemy i trzymamy kciuki! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.