forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieStrzelanie niepodległościowe. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 25 listopada 2018 10:30

10 listopada 2018 roku uczniowie klasy 4e i 5d  wraz z wychowawcami, panem Mateuszem Błażejewskim i panią Joanną Masianis, uczestniczyli w Turnieju Strzeleckim PBK „Tarcza” Piła o Godność Króla Niepodległościowego, z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Polski. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i zadowoleni ze swoich rezultatów, padło nawet kilka 10.  Drużyna klasy 5d zajęła I miejsce, zaś klasa 4e II miejsce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy panu Zenonowi  Schulzowi za  przeprowadzenie takiego wyjątkowego  wydarzenia patriotycznego oraz wspaniały poczęstunek. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.