forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieNiepodległa... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 listopada 2018 08:53

Pięknie, wyjątkowo, biało – czerwono zrobiło się w pilskiej „Czwórce” w piątek 09.11.2018roku. Na ścianie naszej skromnej Sali gimnastycznej pojawiła się narodowa flaga powiewająca na wietrze, własnoręcznie zrobiona z ok. 3 tysięcy pojedynczych kwiatów. Ogromne wrażenie wywołała na nas wystawa „Przez wieki”, przygotowana na profesjonalnych banerach jak w prawdziwym muzeum. W grupach wiekowych obejrzeliśmy montaż słowno – muzyczny „Niech żyje Polska – nasza duma i obowiązek”. Punktualnie o godzinie 11.11 włączyliśmy się  w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. Do sali dwie grupy weszły niosąc stumetrową flagę. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście.

Autorkami tej wspaniałej akademii były: p. Maria Ziembikiewicz, p. Barbara Szczecina, p. Anna Sobańska, p. Joanna Masianis.

Pięknie, po królewsku uczciliśmy 100-lecie wolności naszej Ojczyzny. Dziękujemy za ten dzień. Pokazaliśmy, że kochamy Polskę!
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.