forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowaniePsia adopcja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 listopada 2018 08:47

Maja Wygrzywalska i Justyna Łastowska to laureatki konkursu literackiego, który odbywał się pn. „Bo pies kocha do końca swojego życia – czyli o tym, dlaczego warto adoptować starszego psa”. Obie uczestniczki wyróżniły się wysokim poziomem twórczości oraz zachwyciły komisję swoimi opowieściami o psiej adopcji, w której szczególna uwaga została zwrócona na potrzebę adopcji nie tylko szczeniaków, ale przede wszystkim starszych psów, którym ciężko znaleźć nowy dom.

Laureatki konkursu spotkały się dziś z prezydentem miasta Piotrem Głowskim, który wręczył im nagrody oraz dyplomy uczestnictwa.

Zwycięskie prace zostaną wykorzystane, by promować adopcję starszych zwierząt z pilskiego schroniska – być może przekonają Was historie Justyny czy Mai, a jakiś „Burek” właśnie czeka na nowy dom i będzie Was kochał do końca swojego życia…

A.Kramkowska
fot. D.Semenov 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.