forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 października 2018 09:18

Już po raz czwarty w naszej szkole obchodziliśmy dzień poświęcony tabliczce mnożenia. Dzień zaczął się apelem. Były wesołe konkurencje sprawdzające umiejętność mnożenia: łowienie matematycznych rybek i matematyczna skakanka. W ciągu całego dnia na korytarzach specjalne komisje egzaminowały odważnych śmiałków. Egzamin polegał na rozwiązaniu wylosowanych przykładów z tabliczki mnożenia do 100. Kto odpowiedział poprawnie, otrzymywał certyfikat mistrza tabliczki mnożenia i specjalną naklejkę. Na specjalnie przygotowanych tablicach można było także podziwiać plakaty kolegów i koleżanek wykonane w ramach konkursu plastycznego "Moja tabliczka mnożenia". Plakatów było mnóstwo i były przepiękne. Cały dzień bardzo się udał:) Koordynator części matematycznej: p. Małgorzata Borowik z klasą 5a i p. Barbara Mużelak. Koordynator konkursu plastycznego: p. Katarzyna Kozak. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.