forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieDzień uśmiechu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 października 2018 23:13

To radosne święto jest obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia. U nas w tym dniu zrobiło się słonecznie i ciepło nie tylko za sprawą pogody, ale od … uśmiechów. Z okazji tego święta właśnie. Dodatkowo obowiązywał żółty kolor. Okazało się, że wcale nie łatwo znaleźć coś żółtego w szafie!Poprawiony: czwartek, 18 października 2018 23:17
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.