forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieBrawo przełąjowcy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 października 2018 11:27

Dzień 28 września mimo chłodnej, ale słonecznej pogody okazał się dla naszej szkoły szczęśliwy. Uczniowie klas VI z pomocą uczniów klas piątych wywalczyli medale w  Drużynowych Biegach Przełajowych. . Chłopcy zwyciężyli zdobywając złote medale. Było ciężko, ale doping niósł naszych chłopców do mety. Dziewczęta również dzielnie pokonywały rywalki i zajęły zasłużone  drugie miejsce. Wszystkim gratulujemy  i cieszymy się z awansu na zawody Wojewódzkie. Skład zespołów: .Ćwiek Malwina, Roubo Julia, Habet Julia, Wierzchowska Otylia, Frąckiewicz Marcelina, Małkowiak Weronika, Rowicka Wiktoria, Chrząszcz Amelia i  Królik Martyna.

Chłopcy w składzie : Badziński Cyprian, Kuchta Olivier, Palacz Wojciech, Leniec Maksymilian, Bąk Filip, Życzyński Oskar, Mielec Tomasz,Pietrasik Marcel i Rosiński Jakub.Poprawiony: niedziela, 07 października 2018 11:32
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.