Brawo przełąjowcy... PDF Drukuj Email
niedziela, 07 października 2018 11:27

Dzień 28 września mimo chłodnej, ale słonecznej pogody okazał się dla naszej szkoły szczęśliwy. Uczniowie klas VI z pomocą uczniów klas piątych wywalczyli medale w  Drużynowych Biegach Przełajowych. . Chłopcy zwyciężyli zdobywając złote medale. Było ciężko, ale doping niósł naszych chłopców do mety. Dziewczęta również dzielnie pokonywały rywalki i zajęły zasłużone  drugie miejsce. Wszystkim gratulujemy  i cieszymy się z awansu na zawody Wojewódzkie. Skład zespołów: .Ćwiek Malwina, Roubo Julia, Habet Julia, Wierzchowska Otylia, Frąckiewicz Marcelina, Małkowiak Weronika, Rowicka Wiktoria, Chrząszcz Amelia i  Królik Martyna.

Chłopcy w składzie : Badziński Cyprian, Kuchta Olivier, Palacz Wojciech, Leniec Maksymilian, Bąk Filip, Życzyński Oskar, Mielec Tomasz,Pietrasik Marcel i Rosiński Jakub.

Poprawiony: niedziela, 07 października 2018 11:32

Wydarzenia sportowe