forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieRocznica 17 września 1939 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 29 września 2018 07:43

Uroczystości 100-lecia ZIW RP oraz 79. rocznicy agresji ZSRR na Polskę

Wrzesień to miesiąc szczególny dla nas, Polaków, dla naszej pamięci historycznej i tożsamości narodowej. Wrzesień to miesiąc rocznic niezwykle dramatycznych wydarzeń w historii naszego kraju. 1 września 1939 roku armia Niemiec hitlerowskich napadła na nasz kraj. W ten sposób rozpoczęła się wojna, która w krótkim czasie ogarnęła cały świat.

Kiedy wszyscy Polacy myśleli, że najgorsze już nastąpiło, kiedy mordowana i gnębiona ludność cywilna szukała ucieczki przed nazistami na wschodzie, 17 września nadszedł kolejny cios – Armia Czerwona na rozkaz Stalina przekroczyła granice naszego kraju.

Obchody 79 rocznicy radzieckiej inwazji odbyły się pod pomnikiem Ofiar Stalinizmu. Uczestniczyła w nich klasa VIII a wraz z wychowawcą. Nasza szkoła przygotowała także program artystyczny.
Poprawiony: niedziela, 30 września 2018 08:18
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.