Brawo szczypiorniści... PDF Drukuj Email
niedziela, 25 marca 2018 13:05

Bardzo dobrze spisały się nasz reprezentacje w rozgrywkach piłki ręcznej. We wtorek chłopcy z rocznika 2005 rywalizowali w Wągrowcu w mistrzostwach rejonu pilskiego, gdzie po przegranej w półfinale z gospodarzami 8:5, zwyciężyli w meczu o 3 miejsce z SPnr1 Chodzież - 5:2. Natomiast uczniowie z klas siódmych wygrali swoją grupę eliminacyjną mistrzostw Piły i awansowali do turnieju finałowego.

Szkołę reprezentowali: Maciej Bołbot, Olas Effenberg, Mateusz Leniec, Jakub Maciejski, Jakub Matyszczak, Stanisław Zgaiński, Marcel Pałubicki, Alan Orzechowski, Kacper Mandelke, Gracjan Michnik, Bartek Lupa, Bartek Tucholski, Michał Wasilewski, Jakub Faraś.

Kamil Wyroślak, Karol Małka, Paweł Dyba, Maksym Bernasiewicz, Mateusz Moskal, Mateusz Sokołowski, Mateusz Prokop, Hubert Zakrzewski, Jakub Faraś, Oskar Bożys, Olaf Effenberg.

Wydarzenia sportowe