forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieBrawo szczypiorniści... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 25 marca 2018 13:05

Bardzo dobrze spisały się nasz reprezentacje w rozgrywkach piłki ręcznej. We wtorek chłopcy z rocznika 2005 rywalizowali w Wągrowcu w mistrzostwach rejonu pilskiego, gdzie po przegranej w półfinale z gospodarzami 8:5, zwyciężyli w meczu o 3 miejsce z SPnr1 Chodzież - 5:2. Natomiast uczniowie z klas siódmych wygrali swoją grupę eliminacyjną mistrzostw Piły i awansowali do turnieju finałowego.

Szkołę reprezentowali: Maciej Bołbot, Olas Effenberg, Mateusz Leniec, Jakub Maciejski, Jakub Matyszczak, Stanisław Zgaiński, Marcel Pałubicki, Alan Orzechowski, Kacper Mandelke, Gracjan Michnik, Bartek Lupa, Bartek Tucholski, Michał Wasilewski, Jakub Faraś.

Kamil Wyroślak, Karol Małka, Paweł Dyba, Maksym Bernasiewicz, Mateusz Moskal, Mateusz Sokołowski, Mateusz Prokop, Hubert Zakrzewski, Jakub Faraś, Oskar Bożys, Olaf Effenberg. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 673 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.