forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieUdany sportowy tydzień... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 marca 2018 16:10

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w finałach rozgrywek drużynowych. W środę 14 marca zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej, natomiast w sobotę wywalczyli brązowy medal w mistrzostwach powiatu w piłce siatkowej. Gratulujemy!
Skład piłki ręcznej: Olaf Effenberg, Jakub Faraś, Maciej Bołbot, Alan Orzechowski, Gracjan Michnik, Michał Wasilewski, Bartek Lupa, Bartek Tucholski, Jakub Matyszczak, Mateusz Leniec, Jakub Maciejski, Marcel Pałubicki, Mateusz Granops, Aleksander Malinowski.
Skład piłki siatkowej: Olaf Effenberg, Jakub Faraś, Maciej Bołbot, Alan Orzechowski, Gracjan Michnik, Michał Wasilewski, Bartek Lupa, Bartek Tucholski, Jakub Matyszczak, Mateusz Leniec.


 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 925 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.