forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieSrebro i złoto w koszykówce klas V-VI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 marca 2018 12:50


3 marca rozegrano finały Mistrzostw Powiatu w koszykówce klas V-VI.  Kapitalnie spisały się nasze drużyny, zajmując I miejsce(chłopcy) oraz II miejsce(dziewczęta). Rywalkami dziewcząt w 1/2 finale była Szkoła Podstawowa nr 7. Dziewczęta były bardzo skoncentrowane, dobra obrona i skuteczność w ataku pozwoliły wygrać prawie 30 pkt. Brawo! W finale przegraliśmy z koszykarkami  z SP 11.

Skład: Marcelina Bąk, Weronika Prusak, Daria Dybzińska, Daria Chylewska, Wiktoria Kuczyńska, Zuzanna Szulc, Anna Grzybowska, Roksana Barnatowicz, Oliwia Jaceczko, Malwina Ćwiek, Wiktoria Kazana, Teresa Wiatrowska.

Chłopcy natomiast po dramatycznej walce z SP 11(wygrana 1 pkt) potwierdzili swój prymat w koszykówce klas V-VI.Poprawiony: poniedziałek, 05 marca 2018 23:50
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 979 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.