forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

Logowaniepiłka ręczna klas VI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 marca 2018 12:48

Świetnie spisali się nasi reprezentanci podczas II rundy eliminacji Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej. Wygraliśmy wszystkie mecze - z SPnr7 8:3, z Salezjańską SP 16:1 i z gospodarzami SPnr2 7:6 i awansowaliśmy do najlepszej czwórki powiatu. Brawa dla: Olafa Effenberga, Macieja Bołbota, Alana Orzechowskiego, Michała Wasilewskiego, Kuby Matyszczaka, Kuby Maciejskiego, Marcela Pałubickiego, Bartka Tucholskiego, Bartka Lupy, Mateusza Leńca, Mateusza Granopsa. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 776 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.