forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieBieg Lotnika PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 października 2017 21:05

Dnia 13 października bieżącego roku, odbyła się X edycja Biegu Lotnika o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Zawody odbyły się na terenach przyległych do hali MOSiR przy ul. Żeromskiego. Naszą szkołę reprezentowało 6 zawodników: z kl. 3c Zuzanna Tadych i Oliwier Kirdzik,z kl. 3b Magdalena Kańczkowska, Małgorzata Graczykowska, Kornelia Tomaszewska oraz z kl. 3d Filip Marciniak. Wspaniały bieg pokazała Magdalena Kańczkowska zajmując 1 miejsce oraz Zuzanna Tadych zdobywając 2 miejsce.  Pozostali zawodnicy również pokazali się z dobrej strony zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.

Wszystkim uczestnikom składam serdeczne gratulacje i życzę dalszych sukcesów.


Opiekun zespołu Milena Korczak

,

 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.