Obrazki z dawnej wsi PDF Drukuj Email
sobota, 23 września 2017 08:41

Zakończył się organizowany przez Muzeum Okręgowe w Pile Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Obrazki z dawnej wsi – Zajęcia wiejskie”. Na konkurs nadesłano 372 prace plastyczne wykonane przez dzieci i młodzież. Jury do oceny wzięło pod uwagę 185 prac, które spełniały wymagania konkursowe.

Bardzo nam miło zakomunikować, że dwie uczennice z naszej szkoły zostały laureatkami tego konkursu:

Zofia Łukowska z klasy III D zajęła I miejsce, natomiast Natasza Sierpińska z klasy II B otrzymała wyróżnienie.

Wręczenie nagród odbyło się w skansenie w Osieku podczas plenerowej imprezy „ Pożegnanie lata”.

Dziewczynkom oraz ich opiekunkom p. Sylwii Bełz i p. Halinie Leńskiej serdecznie gratulujemy!!!

Imprezy klasy I-III