Sukces Zosi w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym! PDF Drukuj Email
czwartek, 07 września 2017 13:07

Został rozstrzygnięty  VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  im. Marii Konopnickiej, który organizowany jest pod honorowym patronatem prawnuczki poetki, Pani Joanny Modrzejewskiej.

Na konkurs do Kalisza nadesłano 939 prac, w tym  455 prac  z klas I – III  ze 106 szkół z całej Polski! Nasze miasto w tym konkursie reprezentowali  uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4 i z Zespołu Szkół nr 2.

Komisja biorąc pod uwagę następujące kryteria: samodzielność, inwencję twórczą, śmiałość i odwagę w doborze narzędzia, umiejętność posługiwania się nim, a także zgodność pracy z tematem konkursu i szczerość wypowiedzi przyznała w kategorii klas I-III szkół podstawowych 5 RÓWNORZĘDNYCH NAGRÓD. Zdobywczynią jednej z nich okazała się uczennica naszej szkoły – Zofia Łukowska z klasy 2 D, której opiekunem jest p. Sylwia Bełz.

Oprócz nagród i wyróżnień Jury przyznało 7 HONOROWYCH DYPLOMÓW. Dwa z nich trafiły w ręce kolegów Zosi, uczniów klasy 2 D: Filipa Bartosza i Szymona Kamińskiego!

Naszym małym artystom i ich wychowawczyni gratulujemy SUKCESU!!!

Imprezy klasy I-III