forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty





Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

Logowanie



Absolwenci Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 czerwca 2014 11:44

 

Absolwenci rocznik 2014/2015

 

KLASA 6A

KLASA 6B

KLASA 6C

JAKUB BĄK

MICHAŁ ADAMCZEWSKI

ŁUKASZ ANDRYSCHIK

ZUZANNA GRYKA

PATRYCJA CIEŚLA

JAKUB AUGUSTYNOWICZ

WIKTOR HABIERSKI

DOMINIK GĄSIOROWSKI

ROZALIA BARTENOWSKA

ŁUKASZ HAŁUZA

DOMINIK GLANC

WERONIKA BECZEK

JULIA HEDESZYŃSKA

KACPER GRZEBYTA

PIOTR BRANICKI

OSKAR HRYCKIEWICZ

JAKUB JAKUBOWSKI

OLIMPIA CHABROS

MAŁGORZATA KAŁUŻNA

DARIA KAJA

DARIUSZ FIEDLER

MATEUSZ KOKOSZKA

PATRYCJA KAZANA

OLIWER GŁOWACKI

JERZY KRASOŃ

KATARZYNA KAŻMIERCZAK

OLGA GOTKOWSKA

MARIJA KRAWCZYK

WERONIKA KORDYLEWICZ

ZUZANNA GROCH

KAMIL LUPA

KAROL KOWALSKI

MACIEJ GRUCHOT

PIOTR ŁOŻYŃSKI

KACPER KRZYŻANOWSKI

MAJA GRUGIEL

AMELIA MAŚLANY

SZYMON KUPIS

JAKUB GRZELKA

TOMASZ MOSLER

ADAM KWASIBORSKI

ŁUKASZ GRZYBEK

EMILIA NIEDZIAŁEK

KACPER LEŚNIK

JAKUB JARCZAK

JAKUB NOWACKI

FRANCISZEK LEWANDOWSKI

MICHAŁ JAROSZEWICZ

KLAUDIA OLAK

KLAUDIA PŁYWACZYK

MAKSYMILIAN KLESSA

ANNA OSTROWSKA

OLIWER PRZYBOREK

MICHAŁ MATERNOWSKI

DAWID ROGALA

JULIA RAKOCZY

SZYMON POKORA

FILIP WASILEWSKI

JULIA ROBAK

JAKUB RDEST

OLIWIA WOJTALEWICZ

MAREK RÓŻEK

ZUZANNA SMOLARSKA

WIKTORIA WYPYCH

ADRIAN SIÓDMIAK

KACPER SZCZEPAŃSKI

MARTYNA WYROŚLAK

JULIA STEFAŃSKA

DAMIAN TURLEWICZ

 

JAKUB URBAŃCZYK

JUSTYNA WIECZOREK

 

HUBERT WIŚNIEWSKI

 

WYCHOWAWCA KLASY

ALINA SZNABEL

WYCHOWAWCA KLASY

HANNA RAKOWSKA

WYCHOWAWCA KLASY

MARTA ORŁOWSKA

 

 

Absolwenci rocznik 2013/2014


Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VIc

Klasa VId

Klaudiusz Aniserowicz

Oskar Alchimowicz

Zuzanna Bałtowska

Oskar Furtak

Bartosz Betke

Daria Antoszczak

Zuzanna Bielka

Adrian Goman

Aleksandra Bieleszuk

Paulina Chleboś

Łukasz Błaś

Julianna Grzelak

Alicja Fanke

Mikołaj Cichy

Sandra Bratkowska

Patrycja Jankowska

Maksymilian Fiałkowski

Wiktoria Dowgird

Mateusz Cyka

Daria Knopińska

Julia Grzybowska

Wiktoria Gaca

Albert Dobrański

Patryk Krupiński

Mateusz Januzik

Hubert Januchowski

Daniel Dybziński

Sławomir Lemańczyk

Remigiusz Jaruga

Rafał Kitliński

Klaudia Filipiak

Filip Młynarek

Dorian Karasiewicz

Oliwia Królik

Damian Górczewski

Patrycja Nowotnik

Patryk Krsucki

Aleksandra Leśniewicz

Oliwia Grzybowska

Jakub Pawelszczak

Zuzanna Kujawska

Natalia Lipowicz

Krystian Heft

Damian Plewa

Oliwia Lichwa

Zuzanna Maruda

Paweł Kadow

Jan Skotnicki

Klaudiusz Majcher

Karolina May

Aleksander Kowalski

Bartosz Stencel

Weronika Mosakowska

Katarzyna Miszkurka

Paulina Kurzajczyk

Patryk Strzelczyk

Krzysztof Nowak

Dominik Pepliński

Wiktor Matkowski

Wiktoria Ociepko

Kamil Połojko

Sandra Matyka

Jeremiasz Pawłowski

Jakub Sierpiński

Izabela Ostaszewska

Patryk Rak

Jakub Stefaniak

Daria Rentowska

Szymon Stalka

Natalia Witaszczyk

Daria Sobczak

Natalia Szczepańska

Kacper Witczak

Karolina Szczepanik

Mieszko Tobera

Julita Wojtalewicz

Klaudia Witkowska

Zuzanna Tymper

Klaudiusz Wojtyna

Aleksandra Wengrzyn

Paweł Zalewski

Michalina Zgaińska

Arkadiusz Zaremba

Wiktoria Zygmunt

Wychowawca  Piotr Chrząszcz

Wychowawca Agnieszka Małecka

Wychowawca Barbara Mużelak

Wychowawca Anna Bernasiewicz

 

Absolwenci rocznik 2012/2013

Klasa VI a

Klasa VI b

Klasa VIc

Aleksandra Bilik

Maciej Czerniejewski

Maciej Czerniejewski

Kamil Dzido

Dominik Dobski

Patryk Dzido

Klaudia Galewska

Zuzanna Glamowska

Monika Fabijańczuk

Lidia Gniot

Angelika Grzelak-Pukropp

Sara Garczyńska

Dawid Grabas

Weronika Jarczak

Krzysztof Grot

Mateusz Hałuza

Malwina Jarząbkiewicz

Aleksandra Grzybowska

Klaudia Janicka

Aleksandra Klimczak

Dawid Harasimowicz

Daniel Kieruj

Wiktoria Kotlarz

Dominika Jarząbek

Joanna Kostyk

Patryk Kozłowski

Paulina Kledzik

Filip Krysa

Szymon Kunysz

Dominik Kruszewski

Gracjan Krzeszewski

Klaudia Muller

Mateusz Kurowski

Julia Kuchta

Wiktoria Myłek

Patrycja Kurzajczyk

Krzysztof Lorenc

Małgorzata Natkaniec

Aleksandra Kusik

Natalia Nowak

Wojciech Pawlak

Krystian Mieńko

Maksymilian Podemski

Patryk Pilarek

Damian Mosler

Wiktoria Prusak

Mateusz Pilarski

Dominika Oblińska

Natalia Prywer

Dawid Posert

Kasper Pacer

Patryk Ruciński

Danuta Wicherska

Kamil PIotrowski

Roksana Rudczak

Karolina Wilczyńska

Natalia Prankiewicz

Patryk Semen

Klaudia Wiza

Kamila Strzelecka

Sara Wachowiak

Hubert Ziętowski

Martyna Szewczyk

Paulina Więckowska

Klaudia Szymańska

Oliwia Winiarczyk

Artur Tkaczyk

Sebastian Wiącek

Wychowawca klasy Małgorzata Zyber

Wychowawca klasy Irena Rotkiewicz

Wychowawca klasy Janina Kruszyńska-Król

Poprawiony: wtorek, 14 lipca 2015 16:22
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY




Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości 


Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.