forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty





Pomoc Afryce

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

Logowanie



Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 lutego 2013 18:53

Oferta zajęć pozalekcyjnych

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

godzina

 

1.

 

Anna Bernasiewicz

 

 

Koło przyrodniczo – ekologiczne dla uczniów zdolnych

 

czwartek

 

14:35  - 15:20

 

2.

 

Anna Bernasiewicz

 

 

Koło przyrodniczo - ekologiczne dla uczniów słabych

 

środa

 

9:50  -  10:35

 

3.

 

Katarzyna Reif-Mazur

 

 

Koło przyrodniczo - ekologiczne  dla uczniów zdolnych

 

wtorek

środa

 

14:35  -  15:20

12:45  -  13:30

 

4.

 

Barbara Szczecina

 

 

Socjoterapia  -  rozwijanie komunikacji społecznej

 

piątek

 

9:30    -  10:50

10:50 –  11:50

 

5.

 

Urszula Pogorzelska

 

 

Koło matematyczne dla uczniów klas drugich

 

Czwartek

Piątek

 

 

9:50  -   10:35

10:45  -   11:30

 

6.

 

Iwona Stasik

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla dzieci z trudnościami w nauce

 

Poniedziałek

środa

 

9:50  -  10:35

15:30   -  16:15

 

7.

 

Agnieszka Małecka

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów słabych

 

 

czwartek

 

13:40  -  14:25

 

8.

 

Agnieszka Małecka

 

 

Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów zdolnych

 

wtorek

 

13:40  -  14:25

 

9.

 

Halina Leńska

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów  kl. I-VI

Poniedz.

Wtorek

 

 

9:50  -  10:35

11:45  -   12:30

 

 

 

10.

 

Katarzyna Jarząbkiewicz

 

 

 

Terapia logopedyczna kas 1-3

 

Poniedz.

Wtorek

czwartek

 

11:45  -  14:45

9:45  -  10:45

8:45  -   9:40

11:45 -  12:45

 

11.

 

Zbigniew Wilczyński

 

 

 

Pomoc uczniom w odrabianiu zadań domowych                                        i uzupełnianiu braków edukacyjnych

 

Środa

 

czwartek

 

13:30 -  14:15

 

13:30 – 14:15

 

 

12.

 

 

Agnieszka Drożdżowska

 

 

Świetlicowe kółko origami

 

 

Poniedziałek

czwartek

 

13:30  -  14:30

13:30  -  14:15

13.

Małgorzata Borowik

 

 

„Sprytna głowa” – gry i zabawy logiczne, sportowe, edukacyjne dla dzieci o obniżonej motywacji

Środa

 

wtorek

12:45  -  13:30

 

12:15  -  13:00

14.

Joanna Murach

 

 

Koło teatralne

Środa

czwartek

14:30  -  15:20

13:45  -  14:30

15.

Agata Krzykowska

 

 

Zajęcia informatyczne dla klas V

Poniedziałek

 

wtorek

8:00  -  8:45

 

8:00  -  8:45

16.

Małgorzata Zyber

 

 

Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek

 

Wtorek

13:40  -  14:25

 

13:40  -  14:25

17.

Marta Wiśniewska

 

 

Koło Miłośników Stanów Zjednoczonych

Wtorek

14:30  -  16:00

18.

Joanna Głębocka

 

 

Zajęcia wyrównawcze la uczniów kas VI

 

Zajęcia dla uczniów zdolnych klas VI

Wtorek

 

piątek

16:30  -  17:15

 

14:45  -  15:30

19.

Urszula Kotlarz

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIc

 

Koło matematyczne dla dzieci zdolnych

Czwartek

 

poniedziałek

12:45  -  13:30

 

11:45  -  12:30

 

20.

 

Małgorzata Skowrońska

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas I

 

Wtorek

 

piątek

 

9:50  -  10:35

 

9:50  -  10:35

 

 

21.

 

Katarzyna Grelik

 

 

 

Zajęcia wokalne – chór

 

 

 

 

 

 

wtorek

 

15:30  -  16:15

 

22.

 

Alina Sznabel

 

 

Zajęcia sportowe

 

 

 

Zespół taneczny dla klas II-III  IV - V

 

Czwartek

 

Piątek

 

Poniedziałek

 

środa

 

 

15:30  -  17:00

 

15:30  -  17:00

 

15:30  -  17:00

 

15:00  -    17:00

 

 

23.

 

Andrzej Pogorzelski

 

 

Zajęcia sportowe - unihokej

 

piątek

 

15:00  -  17:00

 

24.

 

Danuta Licznerska

 

 

Zajęcia pływania na basenie

 

wtorek

 

8:30  -    9:50

25.

Piotr Chrząszcz

 

 

Czwartki koszykarskie

czwartek

15:00  -  17:00

 

26.

 

Anna Dziskowska-Kobus

 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Poniedziałek

 

środa

 

8:00  -  9:00

 

8:40  -   9:40

27.

Bożena Pilarska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

 

wtorek

10:45  -  11:30

 

10:45  -  11:30

28.

Władysław Zieliński

 

 

 

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas III

wtorek

13:30  -  15:00

 

 

 

 

 

 

29.

Daniela Gapińska

 

 

 

Praca z uczniem mającym trudności w nauce dla uczniów              klas V

Środa

 

piątek

8:55  -  9:40

 

13:30  -  14:45

 

30.

 

Sylwia Bełz

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas I

 

Środa

 

piątek

 

10:45  -  11:30

 

9:50  -  10:35

 

31.

 

Jolanta Urbanowicz

 

 

Koło redakcyjne „Klasowego pamiętnika”

 

czwartek

 

11:45  -  13:30

 

32.

 

Piotr Kralewski

 

 

 

Klub miłośników historii

 

wtorek

 

13:30  -  16:00

 

33.

 

Irena Rotkiewicz

 

 

 

Koło matematyczne średnio zdolni

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych  kl. V a

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych  kl.VI b

 

Poniedziałek

Piątek

piątek

 

12:45  -  13:30

8:00  -  8:45

12:45  -  13:30

 

34.

 

Elżbieta Beata Bazarnik

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IV c

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych kl. IV c

Koło matematyczne dla uczniów zdolnych  kl. IV a

 

Środa

Środa

piątek

 

12:45  -  13:30

13:40  -   14:25

8:00  -     8:45

 

36.

 

Iwona Lewoczko-Nowak

 

 

 

 

 

Zajęcia z uczniem mającym trudności w nauce dla klas V

 

Poniedziałek

 

wtorek

 

12:30   -   13:15

 

13:45  -    14:30

 

37.

Marzena Zawadzka

 

 

 

Koło język angielskiego dla dzieci zdolnych kas II

 

Koło języka angielskiego dla dzieci słabych kl .III

Wtorek

 

środa

12:45  -  13:00

 

12:45  -  13:30

 

38.

 

Paulina Siwek

 

 

 

Zajęcia plastyczne

 

czwartek

 

15:00  -  16:30

39.

Elżbieta Chrząszcz

„Kaligrafia” – nauka pięknego czytania

Wtorek

 

czwartek

12:30  -  13:15

 

9:45  -  10:30

 

 

Poprawiony: piątek, 15 marca 2013 18:50
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY




Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości 


Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.